Свята для дошкільнят

День народження влітку: сценарій свята

Один з улюблених мультфільмів багатьох поколінь - "Троє з Простоквашино". Його і візьмемо за основу дитячого дня народження, який найкраще провести на природі, на дачі. Отже, "Канікули в Простоквашино" починаються.

Приблизний вік дітей: 4-7 років, тривалість програми - 60-70 хвилин.

 

Десять із гаком ідей, як це зробити, або 4-річчя сина

Всі організувалося якось несподівано. Навіть для мене самої. Ми, звичайно, планували дитяче свято, знали, що будуть гості, заздалегідь запросили друзів. Я вовни Інет в пошуках якихось задумів, читала про те, як проходили подібні свята в інших сім'ях, в загальному, збирала і переробляла інформацію.

І раптом днів за 10 до свята моя мама (батьки-пенсіонери підробляють у нашому міському ляльковому театрі) повідомляє: "Знаєш, а сьогодні дзвонили до нас в театр, питали, чи не можна запросити когось з акторів на дитяче свято. Може, вам теж запросити до Міші кого-небудь? "

 

Подорож в Країну смішариків

Сценарій цей народився не відразу. Довго не могла визначитися з темою свята. Складність ще полягала і в тому, що до Артема на день народження приходять не тільки ровесники, а й старші діти. Однак після довгих мук у мене в голові все-таки дозріла ідея проведення Артемкіного дня народження.

Отже, у нас зібралося 8 дітей у віці від 3 до 11 років. На цей раз старшим дітям я запропонувала взяти участь у представленні в якості акторів, і бажаючі вибрали собі ролі.

 

Свято кожен день

Свято - це те, що живе всередині нас, наші відчуття, бажання, мрії. І якщо сьогодні саме той день, коли хочеться чогось особливого, а до найближчого календарного торжества не один тиждень, придумайте свій, незвичайний і чарівне свято. І адже потрібно-то зовсім небагато: гарний настрій, фантазія і бажання порадувати близьких людей.

 

Бал на честь дня народження принцеси країни чудових квітів

Так ми відзначали четвертий день народження моєї дочки Юстини. Як і всі дівчатка, вона до безумства любить красиві сукні, прикраси і, звичайно ж, свята на її честь.

Все почалося з запрошень. Які ми робили з рожевого картону. На одній стороні ми наклеїли вирізану з золотою папери корону і намалювали яскраві фіолетові й сині квіти. З іншого боку написали сам текст запрошення на казковий бал до палацу принцеси країни квітів.

Серед запрошених були 4 хлопчики і одна дівчинка. Всього шестеро дітей. Всім по чотири-п'ять років.

Прикраса кімнати. Ми вирізали безліч великих красивих квітів з яскраво-рожевою гофрованого паперу. І прикрасили ними підлогу, стіни, і навіть штори. Купили паперові гірлянди і підвісили їх до стелі. Надули гелієм 20 рожевих і 20 білих куль. В одному з кутів кімнати ми зімпровізувати трон і білий балдахін над ним для нашої принцеси.

 

Бу-ра-ти-но!

Черепаха була хороша, як ніколи. Вона була не просто гарна, вона була в ударі. Укрита коричневим палантином Тортила з електрогітарою в руці співала "Затягнулася бурою тванню Гладь старовинного ставу ..." в ля-мінорі, а Мальвіна в такт трусить маракасами ...

Абсолютно раптово, самим нахабним чином, моя донька виросла. Не знаю, як вона посміла, але факт залишається фактом - скоро чотири. Довга, важка, мізки в розкарякою, спинка містком, губки бантиком - одним словом, дівчинка майже 4-х років. Ну що мені з тобою робити? День народження справляти? Гаразд. Іду, дзвоню, гостей покликом.

 

Сузір'я іменинника (сценарій дитячого дня народження)

Підготовка до свята.

Для кожної дитини вирізати зірочки і прикріпити до них шнурок. Для іменинника - жовту зірочку. Для дівчаток - рожеві зірочки, а для хлопчиків - сині.

Приготувати жетони у вигляді зірочок (можна замість жетонів купити наклейки), і за кожну правильну відповідь у ході свята видавати жетон.

 

П'ятий день народження Софочки

Хочу поділитися з вами, милі батьки, які ламають голову над питанням: "Як же випендритися перед своїм чадом в день його народження і принести їй радість?", Своїм особистим і пережитим.

Отже, спроб влаштувати що-небудь таке в дні народження своїх дітей у мене було багато. П'ятиріччя своєї старшої дочки (серпень 2004) уявлялося мені якимось результатом всього накопиченого досвіду. Ідея зробити що-небудь особливе серйозно запала мені в серце і в голову.

 

Веселий День народження

Як відсвяткувати малишових "ювілей", щоб він сподобався насамперед імениннику і його маленьким гостям? Визначимося, що потрібно для того, щоб свято вдалося? Гарний настрій малюка і його близьких, сценарій, святковий пиріг і, звичайно, гості.

Почнемо з гостей. Якщо ви хочете влаштувати саме дитяче свято, то гостей вам доведеться збирати двічі. У перший день малюка прийдуть привітати улюблені бабуля з дідусем, хресні і інші, близькі йому і вам люди, а в другій зберіть тільки друзів дитини. Це клопітно й непросто для мами, але результат того вартий. Стати на один день доброю феєю для свого малюка, подаруйте йому чарівне свято із захоплюючими пригодами і таємничими перетвореннями, і він обов'язково запам'ятає його надовго.

 

День народження Сонечка

Комусь день народження нашого сина Артемія здасться банальним, але він і його друзі згадують цей день до сих пір.

Справа була 14 серпня. Вранці Темка, як завжди, пішов у садок, прихопивши з собою цукерки та печиво для дітей. Я його забрала годин в 11 разом з одним з його групи, і ми пішли гуляти в парк на атракціони.

 

Чотириріччя

Загалом, подарунки вирішили не дарувати відразу (краще дарувати після чаю, коли вся програма виконана). У мене була затія, але теж не дуже пройшла.

Поки чекали всіх гостей, то діти потихеньку витягали ігрухі (в нашій маленькій кімнатці я прибрала частину ігрух), але гості все виявилися організовані і тому прийшли вчасно, тому іграшки не встигли роз'їхатися. Хлопчик Саша очманів від такої кількості дітей (він не Садовський і практично не відвідує масові заходи), тому в гру він не включився ніяк. Зате наша славна Онися була моєю помічницею, добре включалася в усі ролі і відмінно реагувала на ігри-танці. Ігор, Василиса і Микита в силу малолітства займали себе самі. За традицією "Коровай" проспівали, ну для Каті аж два рази. Дітей я включила всіх, але вразила мене Василіска, яка нарівні з іншими водила хороводи (вона наймолодша, їй 1,5 року).

 

Історія про Дуже Червону Шапочку

Зі сценарієм акторів-добровольців я знайомила поступово. Ні до чого Вовкові заздалегідь знати, що перед тим, як він відкине коньки, йому загрожує клізма ...

Я, звичайно, вірю в жіночу дружбу, але щоб не сильно спокушати Дроворуба (в миру маму шілопопістого Саші), кухонний топірець замінила картонним реквізитом.

 

День народження з Людиною-павуком

Цей день народження ми відзначали півтора роки тому. Роме тоді виповнювалося 6 років. Я довго думала, як би зробити так, щоб цей день йому запам'ятався надовго. Готуватися початку десь за місяць до події. Звичайно, у всьому орієнтувалася на сина, тобто на те, що він любить і вміє. Він любить усіх цих новомодних супергероїв. Але всіх миліше йому чомусь Людина-павук. Ось його-то я і взяла за основу. І ще, мабуть, варто зазначити, що у свої шість років Рома досить непогано вже читав і вважав, тому я розраховувала на те, що всі записки і послання він буде читати сам. Думаю, що таке поздоровлення можна використовувати і для дітей постарше (може, ускладнивши завдання), а тим діткам, які ще погано читають, можуть допомогти тато і мама.

 

Посвячення в принци і принцеси

Часто трапляється в нашому житті, що грошей не вистачає, щастя не вистачає і подій теж. На день народження моєї дочки я хотіла влаштувати щось феєричне. Мами нашої групи щосили намагалися догодити і здивувати дітей. Ми вже були в "Му-му", боулінгу, відвідували центри.