Здоровий спосіб життя

Навколишня Середа і тривалість життя

Харчування, засноване на законах Природи, дозволяє нам зберегти здоров'я і відновлювати його для збільшення тривалості життя. Рівень життєвої активності залежить від мудрого вибору їжі, від випивається вологи і вдихуваного нами повітря ...

Народна медицина створювалася на основі застосування різних лікувальних і профілактичних засобів, створених самою Природою, і здорового глузду.

 

Право на гідну старість

Всесвітній день здоров'я за традицією відзначається 7 квітня. Щорічно в цей день ВООЗ вибирає важливу проблему глобального охорони здоров'я для залучення до неї загальної уваги. Всесвітній день здоров'я у 2012 р. закликає звернути увагу на те, що хороше здоров'я протягом всього життя може допомогти чоловікам і жінкам похилого віку вести повноцінне життя і бути активними членами сім'ї і суспільства.

 

Пісня про буревісника

Ми чомусь заздалегідь відчуваємо похолодання, наближення заметілі, відлига і невидимі нам зміни магнітного поля. Що робити, якщо голова болить, в очах зірочки, настрій ніяке?

Буря, скоро вдарить буря!

«У відповідь на наближення снігопаду або на різкий стрибок температури у здорової людини спрацьовує система захисту: перебудовується гормональний фон, змінюється активність ферментів, вміст тромбоцитів і згортання крові, - пояснює кандидат медичних наук, лікар-невролог Дмитро Болотов, - причому все це відбувається оперативно , наслідком може бути незначне погіршення самопочуття. У людей ослаблених, неспортивних, що мають серцево-судинні та легеневі захворювання, захисна реакція млява та уповільнена ».

 

Чи є життя після відпустки?

Важке життя людини, у якої закінчилася відпустка. Ще вчора - свобода і неробство, сьогодні - термінові справи і оберемок проблем. Як впоратися з післявідпустковою депресією?

З'явившись в офісі після тривалої перерви, багато хапаються за голову і нарікають, що краще вже зовсім не відпочивати. Парадокс: після тижнів неробства ми часто маємо в активі не бадьорість, тонус і прагнення звернути гори, а головний біль, роздратування і повну апатію. Психологи називають такий стан післявідпустковою депресією і вважають його закономірним наслідком "неправильного" відпустки.

 

Ароматерапія

Ароматерапія - це комплекс оздоровчих процедур, заснованих на впливі анна організм людини різноманітних ароматичних масел. Ароматичні масла - це біологічно активні леткі речовини, молекули яких здатні проникати в людський організм і лікувати його на молекулярному рівні.